Odwiedź mnie tutaj

sobota, 28 listopada 2015

Świąteczna PROMOCJA i konkurs

Jak już zapowiadałam od kilku dni - nadszedł ten czas, kiedy ogłaszam konkurs specjalnie dla Was oraz genialną promocję, dla wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali na sesję u mnie ;)
Wczoraj był Black Friday, ale to nic - u mnie wszystko zawsze trwa dłużej! ;)
Do rzeczy. Zaraz zaczyna się grudzień - Mikołajki, Święta, dużo zamieszania, ale i chwile z rodziną, która czasem nie zawsze potrafi znaleźć dla siebie chwilę wolnego, piękne wspomnienia, odświętne, pozytywne nastroje, czyli wszystko to, co warto uwiecznić!
Chciałabym Wam podarować świetną wspólną zabawę oraz piękne wspomnienia na całe życie! :)


Zasady są krótkie i mam nadzieję przejrzyste. ;)
  1. Sesja trwa około 30 minut, może odbyć się w domu (moim/Twoim), albo w plenerze. Studio - tak, za dodatkową opłatą. :)
  2. Wydrukowane zdjęcie w formacie 20x30 (A4), dostajecie na podany adres, albo spotykamy się na mieście ;) Będą do odbioru zaraz po obrobieniu zdjęć.
  3. Ilość wszystkich zdjęć na sesji - 30-50. Z tych zdjęć wspólnie wybieramy te, które się podobają najbardziej (oczywiście decydujący głos należy do Ciebie!). Jeśli nie możesz się zdecydować na 3 ujęcia - nie martw się, będzie można dokupić dodatkowe zdjęcia. ;)
  4. Na sesji mogą być maksymalnie 3 osoby, jeśli chcecie zrobić sesję dla większej ilości osób, nie ma problemu - każda dodatkowa to koszt 50 zł, plus dodatkowe zdjęcie w pakiecie ;)
  5. Szczegóły sesji ustalamy... wcześniej ;) mailowo bądź telefonicznie - czy będzie to sesja jako prezent dla drugiej połówki (zmysłowo, romantycznie), czy klimat Świąteczny, a może ujęcia z najbliższą przyjaciółką, czy też z całą rodziną. ;)
  6. Jeśli chciałbyś/chciałabyś podarować komuś taką sesję jako prezent - daj znać, zrobimy imienny voucher ;)
  7. Cena obejmuje jedną stylizację, makijaż nie jest wliczony w cenę (ale jeśli potrzeba, mam zaprzyjaźnione wizażystki, które w ramach tej akcji, także dadzą cudne rabaty!). 
  8. Promocja obejmuje osoby ze Szczecina, natomiast, jeśli chcesz, abym przyjechała do Twojego miasta - napisz! Na pewno coś wymyślimy ;)
  9. Ilość sesji w tej promocji jest ograniczona i będzie trwała do 11.12.2015 włącznie, o ile nadal będą miejsca ;) Natomiast maksymalny czas realizacji sesji - koniec stycznia :)
  10. Wszelkie pytania, zażalenia, sprawy nieujęte w regulaminie i temu podobne, zgłaszajcie mi proszę w wiadomościach prywatnych (nie mam możliwości odpisywania na komentarze na blogu :( )
I czas na to, na co wszyscy czekają - KONKURS!!! :D

Do wygrania będzie sesja na powyższych warunkach, więc osoby spoza Szczecina - zwróćcie uwagę na punkt 8 (istnieje możliwość dojazdu, ale termin może być bardziej odległy/plus zapewne konieczność pokrycia kosztów dojazdu). Nie chciałabym potem żadnych niedomówień ;)
Co należy zrobić?
Udostępnijcie zdjęcie z Grudniową Promocją u siebie (publicznie - najlepiej wybrać opcję "udostępnij" pod zdjęciem) na fb i napisz, dlaczego to Ty chcesz wygrać. I tyle. ;)  Wygra najbardziej kreatywna, łapiąca mnie za serduszko odpowiedź. Żadnej walki na polubienia, jedynie rozgrzanie Waszej kreatywności. ;)
I teraz super bonus -  jesteś pewien/pewna, że chcesz zdjęcia w tej promocji, ale chciałabyś dostać sesję za darmo - nie ma sprawy. Udostępnij post, napisz komentarz, w między czasie zarezerwuj sobie termin i wpłać zaliczkę, jeśli zostaniesz wytypowana/y - zwrócę Ci całą kwotę za zdjęcia. :) Więc tak czy inaczej - jesteś do przodu! ;)
Szczęśliwego zwycięzcę ogłoszę w niedzielę 13.12.2015 ;)

Czas start!!!! Powodzenia i trzymam za Was kciuki! :)

P.S. Nie wykluczam, że do puli nagród, przy dużej ilości osób chętnych, zostaną dodane kolejne nagrody ;)